O nas

Nie od dziś wiadomo, że piękno to nie tylko wygląd zewnętrzny. Składa się na nie również piękna dusza. Jednak o ile wnętrze to sprawa indywidualna, o tyle w kwestii urody można na wiele sposobów dosięgnąć wyobrażenia o ideale piękna. Właśnie z tą myślą powstał Salon Urody Nefretete – chcemy, aby każda kobieta poczuła się wspaniale spoglądając w lustro. By otaczała ją aura magnetyzmu i emanowała blaskiem tak, jak w starożytności Nefretete.

W naszym salonie urody można skorzystać z całej gamy zabiegów pielęgnacyjnych.

Jak wiadomo, oczy są zwierciadłem duszy, a przyciągające spojrzenie umożliwi zabieg przedłużania i zagęszczania rzęs. Dodatkowo, właściwe proporcje ciała pomoże uzyskać lipoliza/liposukcja ultradźwiękowa bądź dermomasaż. Jeśli natomiast codzienne podkreślanie urody bywa zbyt czasochłonne, rozwiązanie może stanowić makijaż permanentny. To jednak tylko wybrane zabiegi z naszej bogatej oferty. Proponujemy także usługi fryzjerskie oraz zabieg przedłużania włosów.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą dla firm w celu uzyskania atrakcyjnych pakietów na rozmaite zabiegi kosmetyczne i usługi fryzjerskie. Jako salon fryzjersko – kosmetyczny używamy produktów znanych i szanowanych marek na całym świecie.

Nasz salon znajduje się w dogodnej lokalizacji przy granicach Wrocławia, w związku z czym łatwo do nas dotrzeć osobom mieszkającym zarówno w Wysokiej, jak i we Wrocławiu.

Zapewniamy chwile relaksu i poczucie dbałości o urodę w miłej atmosferze. Oddajemy się bez reszty do Państwa usług, aby dać gwarancję temu, że każdy może poczuć się wyjątkowo i ...pięknie!